't Sas Winterdubbel Tornooi 2022-2023


Dubbel Gemengd 40-B

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Bart Lux-Annick Doms 11 12 22 142 19 48
2 Nadine Cools-Samson ADABI 10 13 21 139 12 35
3 Wim VAN DE VELDE-Stephanie VAN DE VELDE 9 12 18 109 7 1
4 Hans Van Dessel-Els Beullens 9 14 22 146 11 53
5 eddy seyns-Inne Verreet 7 11 16 122 6 37
6 Dimitri Verhoeven-Ingrid Van Meel 7 12 17 126 5 34
7 tom maes-Leen Van den Buys 7 13 18 121 4 14
8 Katina Teunen-Mike Steylaerts 6 11 14 123 3 33
9 David Van de Velde-Ellen De Preter 6 12 13 105 -2 -21
10 Michiel Malfait-Vicky Nuyts 5 13 11 104 -6 -21
11 Charis De Bodt-Jan Wildiers 4 11 11 102 -3 -1
12 Lars Segers-Jolien Van Hol 4 13 10 92 -11 -44
13 Hilde Dieltjens-stefan Marien 3 12 9 99 -10 -28
14 Davida De Jonghe-Loc Mariscal 3 13 6 66 -15 -74
15 Karin Vermuyten-jef Van Etterbeeck 1 12 3 77 -20 -66



wedstrijden


Hans Van Dessel, Els Beullens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14407 Katina Teunen, Mike Steylaerts Hans Van Dessel, Els Beullens zo 20-11-2022 16:00 Terrein 2 4-6,4-6 
14384 tom maes, Leen Van den Buys Hans Van Dessel, Els Beullens zo 04-12-2022 17:30 Terrein 2 3-6,1-6 
14373 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Hans Van Dessel, Els Beullens zo 11-12-2022 13:00 Terrein 5 2-6,2-6 
14324 Bart Lux, Annick Doms Hans Van Dessel, Els Beullens zo 18-12-2022 17:30 Terrein 1 3-6,1-6 
14353 Charis De Bodt, Jan Wildiers Hans Van Dessel, Els Beullens za 24-12-2022 13:00 Terrein 4 5-7,4-6 
13130 David Van de Velde, Ellen De Preter Hans Van Dessel, Els Beullens zo 15-01-2023 13:00 Terrein 5 6-1,1-6,11-9 
14319 Nadine Cools, Samson ADABI Hans Van Dessel, Els Beullens za 28-01-2023 13:00 Terrein 3 6-2,6-2 
13434 Davida De Jonghe, Loc Mariscal Hans Van Dessel, Els Beullens za 28-01-2023 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14337 eddy seyns, Inne Verreet Hans Van Dessel, Els Beullens zo 29-01-2023 16:00 Terrein 4 7-6,6-7,10-8 
14344 Lars Segers, Jolien Van Hol Hans Van Dessel, Els Beullens zo 12-02-2023 14:30 Terrein 5 2-6,6-1,10-7 
14330 Hilde Dieltjens, stefan Marien Hans Van Dessel, Els Beullens zo 19-02-2023 16:00 Terrein 2 0-6,0-6 
14395 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Hans Van Dessel, Els Beullens za 25-02-2023 14:30 Terrein 3 6-3,3-6,5-10 
14315 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE Hans Van Dessel, Els Beullens za 04-03-2023 16:00 Terrein 1 2-6,6-3,10-6 
14421 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Hans Van Dessel, Els Beullens za 18-03-2023 17:30 Terrein 3 2-6,2-6 



David Van de Velde, Ellen De Preter
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14338 eddy seyns, Inne Verreet David Van de Velde, Ellen De Preter za 15-10-2022 16:00 Terrein 3 6-4,6-0 
14354 Charis De Bodt, Jan Wildiers David Van de Velde, Ellen De Preter zo 23-10-2022 14:30 Terrein 5 6-4,6-3 
14345 Lars Segers, Jolien Van Hol David Van de Velde, Ellen De Preter zo 06-11-2022 14:30 Terrein 5 2-6,6-1,9-11 
14374 Michiel Malfait, Vicky Nuyts David Van de Velde, Ellen De Preter zo 20-11-2022 14:30 Terrein 3 6-3,7-5 
13130 David Van de Velde, Ellen De Preter Hans Van Dessel, Els Beullens zo 15-01-2023 13:00 Terrein 5 6-1,1-6,11-9 
14320 Nadine Cools, Samson ADABI David Van de Velde, Ellen De Preter za 21-01-2023 13:00 Terrein 5 6-2,7-5 
14408 Katina Teunen, Mike Steylaerts David Van de Velde, Ellen De Preter za 04-02-2023 13:00 Terrein 5 6-7,6-7 
14422 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck David Van de Velde, Ellen De Preter za 18-02-2023 14:30 Terrein 3 5-7,5-7 
14325 Bart Lux, Annick Doms David Van de Velde, Ellen De Preter zo 26-02-2023 14:30 Terrein 3 7-6,6-1 
14331 Hilde Dieltjens, stefan Marien David Van de Velde, Ellen De Preter za 04-03-2023 14:30 Terrein 4 7-5,3-6,9-11 
13435 Davida De Jonghe, Loc Mariscal David Van de Velde, Ellen De Preter za 11-03-2023 16:00 Terrein 2 1-6,6-7 
14385 tom maes, Leen Van den Buys David Van de Velde, Ellen De Preter vr 17-03-2023 18:00 Terrein 1 3-6,6-0,10-2 
14396 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel David Van de Velde, Ellen De Preter za 25-03-2023 13:00 Terrein 4  
14316 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE David Van de Velde, Ellen De Preter za 01-04-2023 16:00 Terrein 5  



Davida De Jonghe, Loc Mariscal
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14389 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 29-10-2022 16:00 Terrein 3 6-1,6-3 
14378 tom maes, Leen Van den Buys Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 13-11-2022 16:00 Terrein 6 6-0,6-0 
14322 Bart Lux, Annick Doms Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 20-11-2022 17:30 Terrein 6 6-2,6-1 
14348 Charis De Bodt, Jan Wildiers Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 03-12-2022 16:00 Terrein 2 6-4,6-2 
14368 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 18-12-2022 17:30 Terrein 6 6-1,6-0 
14327 Hilde Dieltjens, stefan Marien Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 07-01-2023 17:30 Terrein 2 6-7,3-6 
14314 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 14-01-2023 16:00 Terrein 5 6-1,6-3 
14414 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 15-01-2023 16:00 Terrein 4 2-6,6-4,7-10 
13434 Davida De Jonghe, Loc Mariscal Hans Van Dessel, Els Beullens za 28-01-2023 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14401 Katina Teunen, Mike Steylaerts Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 11-02-2023 16:00 Terrein 4 6-1,6-2 
14333 eddy seyns, Inne Verreet Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 05-03-2023 17:30 Terrein 3 6-0,6-0 
13435 Davida De Jonghe, Loc Mariscal David Van de Velde, Ellen De Preter za 11-03-2023 16:00 Terrein 2 1-6,6-7 
14340 Lars Segers, Jolien Van Hol Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 19-03-2023 14:30 Terrein 5 2-6,0-6 
14317 Nadine Cools, Samson ADABI Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 01-04-2023 16:00 Terrein 4  



Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14372 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 16-10-2022 13:00 Terrein 4 2-6,3-6 
14343 Lars Segers, Jolien Van Hol Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 20-11-2022 13:00 Terrein 6 6-3,6-2 
14318 Nadine Cools, Samson ADABI Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 26-11-2022 16:00 Terrein 2 6-4,6-2 
14406 Katina Teunen, Mike Steylaerts Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 03-12-2022 16:00 Terrein 4 4-6,7-5,8-10 
14329 Hilde Dieltjens, stefan Marien Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 10-12-2022 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
14383 tom maes, Leen Van den Buys Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 18-12-2022 13:00 Terrein 5 6-2,4-6,5-10 
14394 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 07-01-2023 16:00 Terrein 1 2-6,6-0,3-10 
14314 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 14-01-2023 16:00 Terrein 5 6-1,6-3 
14352 Charis De Bodt, Jan Wildiers Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 21-01-2023 16:00 Terrein 3 7-5,6-7,11-13 
14420 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 04-02-2023 16:00 Terrein 3 4-6,2-6 
14315 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE Hans Van Dessel, Els Beullens za 04-03-2023 16:00 Terrein 1 2-6,6-3,10-6 
14323 Bart Lux, Annick Doms Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 11-03-2023 17:30 Terrein 3 6-3,6-2 
14336 eddy seyns, Inne Verreet Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 18-03-2023 16:00 Terrein 2  
14316 Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE David Van de Velde, Ellen De Preter za 01-04-2023 16:00 Terrein 5  



Nadine Cools, Samson ADABI
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14387 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Nadine Cools, Samson ADABI za 24-09-2022 13:00 Terrein 2 5-7,4-6 
14321 Bart Lux, Annick Doms Nadine Cools, Samson ADABI zo 02-10-2022 16:00 Terrein 5 5-7,6-2,10-8 
14347 Charis De Bodt, Jan Wildiers Nadine Cools, Samson ADABI zo 09-10-2022 16:00 Terrein 2 4-6,1-6 
14339 Lars Segers, Jolien Van Hol Nadine Cools, Samson ADABI zo 16-10-2022 20:30 Terrein 1 6-7,3-6 
14326 Hilde Dieltjens, stefan Marien Nadine Cools, Samson ADABI za 19-11-2022 13:00 Terrein 2 6-4,3-6,8-10 
14318 Nadine Cools, Samson ADABI Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 26-11-2022 16:00 Terrein 2 6-4,6-2 
14412 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Nadine Cools, Samson ADABI za 24-12-2022 14:30 Terrein 5 3-6,2-6 
14376 tom maes, Leen Van den Buys Nadine Cools, Samson ADABI zo 15-01-2023 20:30 Terrein 2 6-0,7-6,7-3 
14320 Nadine Cools, Samson ADABI David Van de Velde, Ellen De Preter za 21-01-2023 13:00 Terrein 5 6-2,7-5 
14319 Nadine Cools, Samson ADABI Hans Van Dessel, Els Beullens za 28-01-2023 13:00 Terrein 3 6-2,6-2 
14332 eddy seyns, Inne Verreet Nadine Cools, Samson ADABI za 04-02-2023 13:00 Terrein 6 2-6,7-5,9-11 
14366 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Nadine Cools, Samson ADABI zo 05-03-2023 17:30 Terrein 1 2-6,3-6 
14399 Katina Teunen, Mike Steylaerts Nadine Cools, Samson ADABI za 11-03-2023 13:00 Terrein 1 6-1,6-3 
14317 Nadine Cools, Samson ADABI Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 01-04-2023 16:00 Terrein 4  



Bart Lux, Annick Doms
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14321 Bart Lux, Annick Doms Nadine Cools, Samson ADABI zo 02-10-2022 16:00 Terrein 5 5-7,6-2,10-8 
14335 eddy seyns, Inne Verreet Bart Lux, Annick Doms za 12-11-2022 17:30 Terrein 5 5-7,4-6 
14322 Bart Lux, Annick Doms Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 20-11-2022 17:30 Terrein 6 6-2,6-1 
14324 Bart Lux, Annick Doms Hans Van Dessel, Els Beullens zo 18-12-2022 17:30 Terrein 1 3-6,1-6 
14416 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Bart Lux, Annick Doms za 14-01-2023 17:30 Terrein 3 2-6,4-6 
14328 Hilde Dieltjens, stefan Marien Bart Lux, Annick Doms za 21-01-2023 17:30 Terrein 2 5-7,3-6 
14380 tom maes, Leen Van den Buys Bart Lux, Annick Doms zo 05-02-2023 14:30 Terrein 6 3-6,6-7 
14391 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Bart Lux, Annick Doms zo 19-02-2023 13:00 Terrein 5 6-7,6-7 
14325 Bart Lux, Annick Doms David Van de Velde, Ellen De Preter zo 26-02-2023 14:30 Terrein 3 7-6,6-1 
14370 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Bart Lux, Annick Doms za 04-03-2023 20:30 Terrein 2 3-6,2-6 
14323 Bart Lux, Annick Doms Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 11-03-2023 17:30 Terrein 3 6-3,6-2 
14403 Katina Teunen, Mike Steylaerts Bart Lux, Annick Doms za 25-03-2023 17:30 Terrein 1  
14350 Charis De Bodt, Jan Wildiers Bart Lux, Annick Doms zo 26-03-2023 17:30 Terrein 6  
14342 Lars Segers, Jolien Van Hol Bart Lux, Annick Doms     4-6,5-7 



Hilde Dieltjens, stefan Marien
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14349 Charis De Bodt, Jan Wildiers Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 06-11-2022 14:30 Terrein 3 7-5,4-6,8-10 
14341 Lars Segers, Jolien Van Hol Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 13-11-2022 14:30 Terrein 2 5-7,6-4,10-6 
14326 Hilde Dieltjens, stefan Marien Nadine Cools, Samson ADABI za 19-11-2022 13:00 Terrein 2 6-4,3-6,8-10 
14329 Hilde Dieltjens, stefan Marien Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 10-12-2022 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
14415 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 18-12-2022 16:00 Terrein 2 2-6,2-6 
14379 tom maes, Leen Van den Buys Hilde Dieltjens, stefan Marien za 24-12-2022 14:30 Terrein 2 6-1,7-5 
14327 Hilde Dieltjens, stefan Marien Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 07-01-2023 17:30 Terrein 2 6-7,3-6 
14328 Hilde Dieltjens, stefan Marien Bart Lux, Annick Doms za 21-01-2023 17:30 Terrein 2 5-7,3-6 
14369 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 12-02-2023 13:00 Terrein 1 2-6,3-6 
14330 Hilde Dieltjens, stefan Marien Hans Van Dessel, Els Beullens zo 19-02-2023 16:00 Terrein 2 0-6,0-6 
14331 Hilde Dieltjens, stefan Marien David Van de Velde, Ellen De Preter za 04-03-2023 14:30 Terrein 4 7-5,3-6,9-11 
14334 eddy seyns, Inne Verreet Hilde Dieltjens, stefan Marien za 11-03-2023 16:00 Terrein 5 6-2,6-3 
14390 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Hilde Dieltjens, stefan Marien za 01-04-2023 13:00 Terrein 3  
14402 Katina Teunen, Mike Steylaerts Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 02-04-2023 14:30 Terrein 5  



eddy seyns, Inne Verreet
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14398 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel eddy seyns, Inne Verreet za 08-10-2022 16:00 Terrein 2 6-4,3-6,10-3 
14338 eddy seyns, Inne Verreet David Van de Velde, Ellen De Preter za 15-10-2022 16:00 Terrein 3 6-4,6-0 
14346 Lars Segers, Jolien Van Hol eddy seyns, Inne Verreet zo 30-10-2022 16:00 Terrein 5 0-6,0-6 
14375 Michiel Malfait, Vicky Nuyts eddy seyns, Inne Verreet zo 06-11-2022 17:30 Terrein 1 4-6,4-6 
14335 eddy seyns, Inne Verreet Bart Lux, Annick Doms za 12-11-2022 17:30 Terrein 5 5-7,4-6 
14337 eddy seyns, Inne Verreet Hans Van Dessel, Els Beullens zo 29-01-2023 16:00 Terrein 4 7-6,6-7,10-8 
14332 eddy seyns, Inne Verreet Nadine Cools, Samson ADABI za 04-02-2023 13:00 Terrein 6 2-6,7-5,9-11 
14386 tom maes, Leen Van den Buys eddy seyns, Inne Verreet zo 19-02-2023 16:00 Terrein 5 7-6,7-5 
14355 Charis De Bodt, Jan Wildiers eddy seyns, Inne Verreet zo 26-02-2023 16:00 Terrein 5 2-6,6-4,3-10 
14333 eddy seyns, Inne Verreet Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 05-03-2023 17:30 Terrein 3 6-0,6-0 
14334 eddy seyns, Inne Verreet Hilde Dieltjens, stefan Marien za 11-03-2023 16:00 Terrein 5 6-2,6-3 
14336 eddy seyns, Inne Verreet Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 18-03-2023 16:00 Terrein 2  
14411 Katina Teunen, Mike Steylaerts eddy seyns, Inne Verreet zo 26-03-2023 16:00 Terrein 3  
14425 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck eddy seyns, Inne Verreet za 01-04-2023 16:00 Terrein 1  



Lars Segers, Jolien Van Hol
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14405 Katina Teunen, Mike Steylaerts Lars Segers, Jolien Van Hol za 01-10-2022 14:30 Terrein 2 6-4,6-4 
14371 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Lars Segers, Jolien Van Hol zo 09-10-2022 13:00 Terrein 5 6-2,6-4 
14339 Lars Segers, Jolien Van Hol Nadine Cools, Samson ADABI zo 16-10-2022 20:30 Terrein 1 6-7,3-6 
14346 Lars Segers, Jolien Van Hol eddy seyns, Inne Verreet zo 30-10-2022 16:00 Terrein 5 0-6,0-6 
14345 Lars Segers, Jolien Van Hol David Van de Velde, Ellen De Preter zo 06-11-2022 14:30 Terrein 5 2-6,6-1,9-11 
14341 Lars Segers, Jolien Van Hol Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 13-11-2022 14:30 Terrein 2 5-7,6-4,10-6 
14343 Lars Segers, Jolien Van Hol Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 20-11-2022 13:00 Terrein 6 6-3,6-2 
14393 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Lars Segers, Jolien Van Hol zo 05-02-2023 13:00 Terrein 2 6-3,4-6,7-10 
14344 Lars Segers, Jolien Van Hol Hans Van Dessel, Els Beullens zo 12-02-2023 14:30 Terrein 5 2-6,6-1,10-7 
14418 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Lars Segers, Jolien Van Hol zo 26-02-2023 14:30 Terrein 6 4-6,6-4,10-7 
14382 tom maes, Leen Van den Buys Lars Segers, Jolien Van Hol zo 05-03-2023 13:00 Terrein 5 6-0,6-0 
14340 Lars Segers, Jolien Van Hol Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 19-03-2023 14:30 Terrein 5 2-6,0-6 
14351 Charis De Bodt, Jan Wildiers Lars Segers, Jolien Van Hol zo 26-03-2023 16:00 Terrein 5  
14342 Lars Segers, Jolien Van Hol Bart Lux, Annick Doms     4-6,5-7 



Charis De Bodt, Jan Wildiers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14347 Charis De Bodt, Jan Wildiers Nadine Cools, Samson ADABI zo 09-10-2022 16:00 Terrein 2 4-6,1-6 
14354 Charis De Bodt, Jan Wildiers David Van de Velde, Ellen De Preter zo 23-10-2022 14:30 Terrein 5 6-4,6-3 
14349 Charis De Bodt, Jan Wildiers Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 06-11-2022 14:30 Terrein 3 7-5,4-6,8-10 
14413 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 20-11-2022 16:00 Terrein 5 3-6,2-6 
14348 Charis De Bodt, Jan Wildiers Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 03-12-2022 16:00 Terrein 2 6-4,6-2 
14353 Charis De Bodt, Jan Wildiers Hans Van Dessel, Els Beullens za 24-12-2022 13:00 Terrein 4 5-7,4-6 
14352 Charis De Bodt, Jan Wildiers Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 21-01-2023 16:00 Terrein 3 7-5,6-7,11-13 
14377 tom maes, Leen Van den Buys Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 29-01-2023 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14355 Charis De Bodt, Jan Wildiers eddy seyns, Inne Verreet zo 26-02-2023 16:00 Terrein 5 2-6,6-4,3-10 
14388 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Charis De Bodt, Jan Wildiers za 04-03-2023 13:00 Terrein 5 6-3,6-1 
14400 Katina Teunen, Mike Steylaerts Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 19-03-2023 13:00 Terrein 4 6-2,6-2 
14351 Charis De Bodt, Jan Wildiers Lars Segers, Jolien Van Hol zo 26-03-2023 16:00 Terrein 5  
14350 Charis De Bodt, Jan Wildiers Bart Lux, Annick Doms zo 26-03-2023 17:30 Terrein 6  
14367 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Charis De Bodt, Jan Wildiers za 01-04-2023 14:30 Terrein 5  



Michiel Malfait, Vicky Nuyts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14371 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Lars Segers, Jolien Van Hol zo 09-10-2022 13:00 Terrein 5 6-2,6-4 
14372 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 16-10-2022 13:00 Terrein 4 2-6,3-6 
14392 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Michiel Malfait, Vicky Nuyts ma 31-10-2022 11:00 Terrein 5 6-2,2-6,10-3 
14375 Michiel Malfait, Vicky Nuyts eddy seyns, Inne Verreet zo 06-11-2022 17:30 Terrein 1 4-6,4-6 
14374 Michiel Malfait, Vicky Nuyts David Van de Velde, Ellen De Preter zo 20-11-2022 14:30 Terrein 3 6-3,7-5 
14373 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Hans Van Dessel, Els Beullens zo 11-12-2022 13:00 Terrein 5 2-6,2-6 
14368 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 18-12-2022 17:30 Terrein 6 6-1,6-0 
14417 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Michiel Malfait, Vicky Nuyts za 21-01-2023 19:00 Terrein 4 5-7,2-6 
14369 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 12-02-2023 13:00 Terrein 1 2-6,3-6 
14404 Katina Teunen, Mike Steylaerts Michiel Malfait, Vicky Nuyts zo 26-02-2023 16:00 Terrein 1 6-3,6-2 
14370 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Bart Lux, Annick Doms za 04-03-2023 20:30 Terrein 2 3-6,2-6 
14366 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Nadine Cools, Samson ADABI zo 05-03-2023 17:30 Terrein 1 2-6,3-6 
14381 tom maes, Leen Van den Buys Michiel Malfait, Vicky Nuyts zo 19-03-2023 14:30 Terrein 4 5-7,6-2,9-11 
14367 Michiel Malfait, Vicky Nuyts Charis De Bodt, Jan Wildiers za 01-04-2023 14:30 Terrein 5  



tom maes, Leen Van den Buys
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14378 tom maes, Leen Van den Buys Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 13-11-2022 16:00 Terrein 6 6-0,6-0 
14384 tom maes, Leen Van den Buys Hans Van Dessel, Els Beullens zo 04-12-2022 17:30 Terrein 2 3-6,1-6 
14383 tom maes, Leen Van den Buys Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE zo 18-12-2022 13:00 Terrein 5 6-2,4-6,5-10 
14379 tom maes, Leen Van den Buys Hilde Dieltjens, stefan Marien za 24-12-2022 14:30 Terrein 2 6-1,7-5 
14376 tom maes, Leen Van den Buys Nadine Cools, Samson ADABI zo 15-01-2023 20:30 Terrein 2 6-0,7-6,7-3 
14410 Katina Teunen, Mike Steylaerts tom maes, Leen Van den Buys zo 22-01-2023 13:00 Terrein 2 6-3,6-7,3-7,8-10 
14377 tom maes, Leen Van den Buys Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 29-01-2023 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14380 tom maes, Leen Van den Buys Bart Lux, Annick Doms zo 05-02-2023 14:30 Terrein 6 3-6,6-7 
14386 tom maes, Leen Van den Buys eddy seyns, Inne Verreet zo 19-02-2023 16:00 Terrein 5 7-6,7-5 
14382 tom maes, Leen Van den Buys Lars Segers, Jolien Van Hol zo 05-03-2023 13:00 Terrein 5 6-0,6-0 
14397 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel tom maes, Leen Van den Buys zo 12-03-2023 16:00 Terrein 3 6-0,6-1 
14385 tom maes, Leen Van den Buys David Van de Velde, Ellen De Preter vr 17-03-2023 18:00 Terrein 1 3-6,6-0,10-2 
14381 tom maes, Leen Van den Buys Michiel Malfait, Vicky Nuyts zo 19-03-2023 14:30 Terrein 4 5-7,6-2,9-11 
14424 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck tom maes, Leen Van den Buys zo 26-03-2023 13:00 Terrein 4  



Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14387 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Nadine Cools, Samson ADABI za 24-09-2022 13:00 Terrein 2 5-7,4-6 
14398 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel eddy seyns, Inne Verreet za 08-10-2022 16:00 Terrein 2 6-4,3-6,10-3 
14389 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 29-10-2022 16:00 Terrein 3 6-1,6-3 
14392 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Michiel Malfait, Vicky Nuyts ma 31-10-2022 11:00 Terrein 5 6-2,2-6,10-3 
14394 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 07-01-2023 16:00 Terrein 1 2-6,6-0,3-10 
14423 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel zo 29-01-2023 16:00 Terrein 3 3-6,3-6 
14393 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Lars Segers, Jolien Van Hol zo 05-02-2023 13:00 Terrein 2 6-3,4-6,7-10 
14409 Katina Teunen, Mike Steylaerts Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel za 18-02-2023 13:00 Terrein 4 3-6,5-7 
14391 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Bart Lux, Annick Doms zo 19-02-2023 13:00 Terrein 5 6-7,6-7 
14395 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Hans Van Dessel, Els Beullens za 25-02-2023 14:30 Terrein 3 6-3,3-6,5-10 
14388 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Charis De Bodt, Jan Wildiers za 04-03-2023 13:00 Terrein 5 6-3,6-1 
14397 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel tom maes, Leen Van den Buys zo 12-03-2023 16:00 Terrein 3 6-0,6-1 
14396 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel David Van de Velde, Ellen De Preter za 25-03-2023 13:00 Terrein 4  
14390 Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel Hilde Dieltjens, stefan Marien za 01-04-2023 13:00 Terrein 3  



Katina Teunen, Mike Steylaerts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14405 Katina Teunen, Mike Steylaerts Lars Segers, Jolien Van Hol za 01-10-2022 14:30 Terrein 2 6-4,6-4 
14407 Katina Teunen, Mike Steylaerts Hans Van Dessel, Els Beullens zo 20-11-2022 16:00 Terrein 2 4-6,4-6 
14406 Katina Teunen, Mike Steylaerts Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 03-12-2022 16:00 Terrein 4 4-6,7-5,8-10 
14410 Katina Teunen, Mike Steylaerts tom maes, Leen Van den Buys zo 22-01-2023 13:00 Terrein 2 6-3,6-7,3-7,8-10 
14408 Katina Teunen, Mike Steylaerts David Van de Velde, Ellen De Preter za 04-02-2023 13:00 Terrein 5 6-7,6-7 
14401 Katina Teunen, Mike Steylaerts Davida De Jonghe, Loc Mariscal za 11-02-2023 16:00 Terrein 4 6-1,6-2 
14409 Katina Teunen, Mike Steylaerts Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel za 18-02-2023 13:00 Terrein 4 3-6,5-7 
14404 Katina Teunen, Mike Steylaerts Michiel Malfait, Vicky Nuyts zo 26-02-2023 16:00 Terrein 1 6-3,6-2 
14419 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Katina Teunen, Mike Steylaerts za 04-03-2023 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
14399 Katina Teunen, Mike Steylaerts Nadine Cools, Samson ADABI za 11-03-2023 13:00 Terrein 1 6-1,6-3 
14400 Katina Teunen, Mike Steylaerts Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 19-03-2023 13:00 Terrein 4 6-2,6-2 
14403 Katina Teunen, Mike Steylaerts Bart Lux, Annick Doms za 25-03-2023 17:30 Terrein 1  
14411 Katina Teunen, Mike Steylaerts eddy seyns, Inne Verreet zo 26-03-2023 16:00 Terrein 3  
14402 Katina Teunen, Mike Steylaerts Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 02-04-2023 14:30 Terrein 5  



Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14413 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Charis De Bodt, Jan Wildiers zo 20-11-2022 16:00 Terrein 5 3-6,2-6 
14415 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Hilde Dieltjens, stefan Marien zo 18-12-2022 16:00 Terrein 2 2-6,2-6 
14412 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Nadine Cools, Samson ADABI za 24-12-2022 14:30 Terrein 5 3-6,2-6 
14416 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Bart Lux, Annick Doms za 14-01-2023 17:30 Terrein 3 2-6,4-6 
14414 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Davida De Jonghe, Loc Mariscal zo 15-01-2023 16:00 Terrein 4 2-6,6-4,7-10 
14417 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Michiel Malfait, Vicky Nuyts za 21-01-2023 19:00 Terrein 4 5-7,2-6 
14423 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Dimitri Verhoeven, Ingrid Van Meel zo 29-01-2023 16:00 Terrein 3 3-6,3-6 
14420 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Wim VAN DE VELDE, Stephanie VAN DE VELDE za 04-02-2023 16:00 Terrein 3 4-6,2-6 
14422 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck David Van de Velde, Ellen De Preter za 18-02-2023 14:30 Terrein 3 5-7,5-7 
14418 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Lars Segers, Jolien Van Hol zo 26-02-2023 14:30 Terrein 6 4-6,6-4,10-7 
14419 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Katina Teunen, Mike Steylaerts za 04-03-2023 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
14421 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck Hans Van Dessel, Els Beullens za 18-03-2023 17:30 Terrein 3 2-6,2-6 
14424 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck tom maes, Leen Van den Buys zo 26-03-2023 13:00 Terrein 4  
14425 Karin Vermuyten, jef Van Etterbeeck eddy seyns, Inne Verreet za 01-04-2023 16:00 Terrein 1