't Sas Winterdubbel Tornooi 2022-2023


Dubbel Gemengd 20-B

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Iris Schrooten-Wout Maes 13 13 26 153 24 95
2 Ilse D'Heer-dirk de becker 11 13 22 153 18 71
3 Inge Daelemans-Maarten Gebruers 11 14 24 156 14 51
4 Joannes Breugelmans-Jasmien Breugelmans 9 13 20 135 10 43
5 Patrick Papen-Shanna Verhoeven 9 13 18 114 7 9
6 Else Massei-Johan Rens 7 12 17 123 5 12
7 Deli Martinez-Christof Van Geendertaelen 5 11 11 98 -3 -1
8 Marcel Van Houdt-Ariane Van Houdt 5 12 12 96 -2 -16
9 sven van tricht-Heidi Wellekens 5 13 13 97 -4 -14
10 Alfons Blauwens-Claire Balmain 5 14 13 111 -7 -17
11 Alexe Dens-Gerd Dens 4 12 9 86 -9 -40
12 Ria De Winter-Dirk Ceulemans 3 10 8 81 -7 -23
13 eddy seyns-anja deruyter 3 11 8 83 -8 -25
14 Jutta Van Rompaye-alec VAN ROMPAYE 2 11 5 67 -15 -59
15 Victor Descamps-NoŽlla Mudd 1 14 3 76 -23 -86



wedstrijden


Iris Schrooten, Wout Maes
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14177 Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans Iris Schrooten, Wout Maes za 08-10-2022 13:00 Terrein 3 3-6,4-6 
14218 Alfons Blauwens, Claire Balmain Iris Schrooten, Wout Maes za 15-10-2022 13:00 Terrein 3 1-6,3-6 
14202 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Iris Schrooten, Wout Maes za 29-10-2022 14:30 Terrein 2 3-6,0-6 
14228 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Iris Schrooten, Wout Maes za 05-11-2022 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14180 Inge Daelemans, Maarten Gebruers Iris Schrooten, Wout Maes za 12-11-2022 16:00 Terrein 5 1-6,6-3,9-11 
14263 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Iris Schrooten, Wout Maes zo 13-11-2022 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14209 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Iris Schrooten, Wout Maes za 26-11-2022 13:00 Terrein 3 0-6,2-6 
14239 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Iris Schrooten, Wout Maes zo 11-12-2022 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
14184 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Iris Schrooten, Wout Maes za 04-02-2023 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
14277 eddy seyns, anja deruyter Iris Schrooten, Wout Maes za 25-02-2023 17:30 Terrein 3 1-6,4-6 
14250 Else Massei, Johan Rens Iris Schrooten, Wout Maes za 04-03-2023 13:00 Terrein 3 7-6,0-6,6-10 
14195 Ilse D'Heer, dirk de becker Iris Schrooten, Wout Maes za 18-03-2023 16:00 Terrein 5 4-6,3-6 
14189 Alexe Dens, Gerd Dens Iris Schrooten, Wout Maes za 01-04-2023 20:30 Terrein 5  
14176 sven van tricht, Heidi Wellekens Iris Schrooten, Wout Maes     0-6,0-6 



sven van tricht, Heidi Wellekens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14211 Patrick Papen, Shanna Verhoeven sven van tricht, Heidi Wellekens za 24-09-2022 13:00 Terrein 5 1-6,4-6 
14185 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen sven van tricht, Heidi Wellekens zo 02-10-2022 14:30 Terrein 4 0-6,4-6 
14181 Inge Daelemans, Maarten Gebruers sven van tricht, Heidi Wellekens zo 16-10-2022 16:00 Terrein 4 4-6,6-3,10-3 
14241 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt sven van tricht, Heidi Wellekens zo 06-11-2022 14:30 Terrein 1 6-3,6-1 
14280 eddy seyns, anja deruyter sven van tricht, Heidi Wellekens zo 13-11-2022 16:00 Terrein 1 6-4,2-6,3-10 
14196 Ilse D'Heer, dirk de becker sven van tricht, Heidi Wellekens zo 20-11-2022 14:30 Terrein 5 6-1,6-1 
14178 Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans sven van tricht, Heidi Wellekens zo 15-01-2023 13:00 Terrein 1 4-6,6-3,10-7 
14220 Alfons Blauwens, Claire Balmain sven van tricht, Heidi Wellekens zo 22-01-2023 13:00 Terrein 5 6-3,6-2 
14230 Victor Descamps, NoŽlla Mudd sven van tricht, Heidi Wellekens zo 29-01-2023 16:00 Terrein 6 2-6,1-6 
14253 Else Massei, Johan Rens sven van tricht, Heidi Wellekens za 11-02-2023 16:00 Terrein 2 2-6,6-4,10-7 
14190 Alexe Dens, Gerd Dens sven van tricht, Heidi Wellekens zo 26-02-2023 13:00 Terrein 3 6-0,6-0 
14203 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE sven van tricht, Heidi Wellekens zo 05-03-2023 13:00 Terrein 2 1-6,2-6 
14176 sven van tricht, Heidi Wellekens Iris Schrooten, Wout Maes     0-6,0-6 
14266 Ria De Winter, Dirk Ceulemans sven van tricht, Heidi Wellekens      



Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14186 Alexe Dens, Gerd Dens Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 01-10-2022 13:00 Terrein 5 3-6,3-6 
14177 Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans Iris Schrooten, Wout Maes za 08-10-2022 13:00 Terrein 3 3-6,4-6 
14191 Ilse D'Heer, dirk de becker Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 09-10-2022 14:30 Terrein 2 6-3,6-1 
14204 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 22-10-2022 13:00 Terrein 3 3-6,6-4,10-7 
14179 Inge Daelemans, Maarten Gebruers Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 27-11-2022 14:30 Terrein 2 6-2,5-7,11-9 
14178 Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans sven van tricht, Heidi Wellekens zo 15-01-2023 13:00 Terrein 1 4-6,6-3,10-7 
14268 eddy seyns, anja deruyter Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 11-02-2023 16:00 Terrein 1 2-6,2-6 
14232 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 05-03-2023 20:30 Terrein 3 0-6,0-6 
14222 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 11-03-2023 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
14243 Else Massei, Johan Rens Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 12-03-2023 11:00 Terrein 2 2-6,7-5,5-10 
14197 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 12-03-2023 13:00 Terrein 1 1-6,2-6 
14212 Alfons Blauwens, Claire Balmain Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 19-03-2023 14:30 Terrein 6 1-6,2-6 
14182 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 02-04-2023 14:30 Terrein 3  
14255 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans     4-6,4-6 



Inge Daelemans, Maarten Gebruers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14187 Alexe Dens, Gerd Dens Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 02-10-2022 14:30 Terrein 3 1-6,0-6 
14234 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 08-10-2022 19:00 Terrein 2 7-5,3-6,6-10 
14181 Inge Daelemans, Maarten Gebruers sven van tricht, Heidi Wellekens zo 16-10-2022 16:00 Terrein 4 4-6,6-3,10-3 
14199 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 05-11-2022 20:30 Terrein 4 5-7,5-7 
14180 Inge Daelemans, Maarten Gebruers Iris Schrooten, Wout Maes za 12-11-2022 16:00 Terrein 5 1-6,6-3,9-11 
14179 Inge Daelemans, Maarten Gebruers Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 27-11-2022 14:30 Terrein 2 6-2,5-7,11-9 
14245 Else Massei, Johan Rens Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 03-12-2022 19:00 Terrein 4 1-6,4-6 
14224 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 07-01-2023 19:00 Terrein 2 1-6,0-6 
14270 eddy seyns, anja deruyter Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 22-01-2023 16:00 Terrein 2 5-7,2-6 
14192 Ilse D'Heer, dirk de becker Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 29-01-2023 14:30 Terrein 5 6-4,7-5 
14214 Alfons Blauwens, Claire Balmain Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 05-02-2023 14:30 Terrein 3 4-6,6-4,5-10 
14183 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 19-02-2023 13:00 Terrein 2 7-5,4-6,12-10 
14206 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 04-03-2023 19:00 Terrein 4 3-6,2-6 
14257 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 19-03-2023 14:30 Terrein 2 2-6,3-6 



Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14185 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen sven van tricht, Heidi Wellekens zo 02-10-2022 14:30 Terrein 4 0-6,4-6 
14201 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 16-10-2022 13:00 Terrein 6 1-6,3-6 
14226 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 12-11-2022 19:00 Terrein 2 2-6,1-6 
14274 eddy seyns, anja deruyter Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 10-12-2022 17:30 Terrein 3 0-6,0-6 
14216 Alfons Blauwens, Claire Balmain Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 08-01-2023 13:00 Terrein 2 2-6,6-4,5-10 
14237 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 22-01-2023 14:30 Terrein 6 6-3,6-0 
14184 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Iris Schrooten, Wout Maes za 04-02-2023 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
14208 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 05-02-2023 13:00 Terrein 3 6-4,6-3 
14183 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 19-02-2023 13:00 Terrein 2 7-5,4-6,12-10 
14194 Ilse D'Heer, dirk de becker Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 04-03-2023 17:30 Terrein 1 6-3,7-5 
14260 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 05-03-2023 13:00 Terrein 1 5-7,7-6,12-10 
14248 Else Massei, Johan Rens Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 01-04-2023 17:30 Terrein 2  
14182 Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 02-04-2023 14:30 Terrein 3  
14188 Alexe Dens, Gerd Dens Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen      



Alexe Dens, Gerd Dens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14186 Alexe Dens, Gerd Dens Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 01-10-2022 13:00 Terrein 5 3-6,3-6 
14187 Alexe Dens, Gerd Dens Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 02-10-2022 14:30 Terrein 3 1-6,0-6 
14193 Ilse D'Heer, dirk de becker Alexe Dens, Gerd Dens za 22-10-2022 14:30 Terrein 2 6-4,6-1 
14272 eddy seyns, anja deruyter Alexe Dens, Gerd Dens za 05-11-2022 16:00 Terrein 3 7-6,6-4 
14215 Alfons Blauwens, Claire Balmain Alexe Dens, Gerd Dens zo 13-11-2022 13:00 Terrein 3 4-6,6-2,10-6 
14200 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Alexe Dens, Gerd Dens za 19-11-2022 20:30 Terrein 4 6-0,6-7,4-10 
14246 Else Massei, Johan Rens Alexe Dens, Gerd Dens za 26-11-2022 14:30 Terrein 4 5-7,6-4,8-10 
14207 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Alexe Dens, Gerd Dens za 10-12-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-1 
14235 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Alexe Dens, Gerd Dens za 17-12-2022 20:30 Terrein 4 7-5,7-5 
14190 Alexe Dens, Gerd Dens sven van tricht, Heidi Wellekens zo 26-02-2023 13:00 Terrein 3 6-0,6-0 
14258 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Alexe Dens, Gerd Dens zo 12-03-2023 16:00 Terrein 1 6-2,6-1 
14225 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Alexe Dens, Gerd Dens zo 19-03-2023 19:00 Terrein 3 2-6,4-6 
14189 Alexe Dens, Gerd Dens Iris Schrooten, Wout Maes za 01-04-2023 20:30 Terrein 5  
14188 Alexe Dens, Gerd Dens Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen      



Ilse D'Heer, dirk de becker
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14191 Ilse D'Heer, dirk de becker Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 09-10-2022 14:30 Terrein 2 6-3,6-1 
14193 Ilse D'Heer, dirk de becker Alexe Dens, Gerd Dens za 22-10-2022 14:30 Terrein 2 6-4,6-1 
14213 Alfons Blauwens, Claire Balmain Ilse D'Heer, dirk de becker zo 23-10-2022 16:00 Terrein 3 6-7,2-6 
14196 Ilse D'Heer, dirk de becker sven van tricht, Heidi Wellekens zo 20-11-2022 14:30 Terrein 5 6-1,6-1 
14223 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Ilse D'Heer, dirk de becker za 10-12-2022 14:30 Terrein 5 1-6,2-6 
14205 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Ilse D'Heer, dirk de becker zo 08-01-2023 16:00 Terrein 6 0-6,3-6 
14256 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Ilse D'Heer, dirk de becker zo 22-01-2023 16:00 Terrein 6 6-7,0-6 
14192 Ilse D'Heer, dirk de becker Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 29-01-2023 14:30 Terrein 5 6-4,7-5 
14269 eddy seyns, anja deruyter Ilse D'Heer, dirk de becker zo 05-02-2023 17:30 Terrein 2 5-7,2-6 
14233 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Ilse D'Heer, dirk de becker zo 12-02-2023 16:00 Terrein 4 2-6,0-6 
14194 Ilse D'Heer, dirk de becker Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 04-03-2023 17:30 Terrein 1 6-3,7-5 
14244 Else Massei, Johan Rens Ilse D'Heer, dirk de becker za 11-03-2023 14:30 Terrein 4 7-6,6-3 
14195 Ilse D'Heer, dirk de becker Iris Schrooten, Wout Maes za 18-03-2023 16:00 Terrein 5 4-6,3-6 
14198 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Ilse D'Heer, dirk de becker za 25-03-2023 16:00 Terrein 1  



Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14252 Else Massei, Johan Rens Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 08-10-2022 19:00 Terrein 3 7-5,6-1 
14201 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 16-10-2022 13:00 Terrein 6 1-6,3-6 
14279 eddy seyns, anja deruyter Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 23-10-2022 16:00 Terrein 2 6-2,5-7,11-13 
14202 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Iris Schrooten, Wout Maes za 29-10-2022 14:30 Terrein 2 3-6,0-6 
14199 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 05-11-2022 20:30 Terrein 4 5-7,5-7 
14210 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 06-11-2022 13:00 Terrein 4 6-0,6-3 
14200 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Alexe Dens, Gerd Dens za 19-11-2022 20:30 Terrein 4 6-0,6-7,4-10 
14229 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 26-11-2022 14:30 Terrein 5 6-2,3-6,5-10 
14219 Alfons Blauwens, Claire Balmain Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 18-12-2022 14:30 Terrein 5 6-2,6-4 
14265 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 12-02-2023 16:00 Terrein 2  
14203 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE sven van tricht, Heidi Wellekens zo 05-03-2023 13:00 Terrein 2 1-6,2-6 
14197 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 12-03-2023 13:00 Terrein 1 1-6,2-6 
14240 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 18-03-2023 20:30 Terrein 3  
14198 Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE Ilse D'Heer, dirk de becker za 25-03-2023 16:00 Terrein 1  



Patrick Papen, Shanna Verhoeven
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14211 Patrick Papen, Shanna Verhoeven sven van tricht, Heidi Wellekens za 24-09-2022 13:00 Terrein 5 1-6,4-6 
14204 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 22-10-2022 13:00 Terrein 3 3-6,6-4,10-7 
14238 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 23-10-2022 16:00 Terrein 5 6-4,4-6,7-10 
14210 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 06-11-2022 13:00 Terrein 4 6-0,6-3 
14217 Alfons Blauwens, Claire Balmain Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 20-11-2022 16:00 Terrein 1 6-1,4-6,13-15 
14209 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Iris Schrooten, Wout Maes za 26-11-2022 13:00 Terrein 3 0-6,2-6 
14276 eddy seyns, anja deruyter Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 04-12-2022 16:00 Terrein 5 1-6,3-6 
14207 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Alexe Dens, Gerd Dens za 10-12-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-1 
14205 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Ilse D'Heer, dirk de becker zo 08-01-2023 16:00 Terrein 6 0-6,3-6 
14208 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 05-02-2023 13:00 Terrein 3 6-4,6-3 
14227 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Patrick Papen, Shanna Verhoeven za 18-02-2023 19:00 Terrein 2 1-6,1-6 
14206 Patrick Papen, Shanna Verhoeven Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 04-03-2023 19:00 Terrein 4 3-6,2-6 
14249 Else Massei, Johan Rens Patrick Papen, Shanna Verhoeven za 18-03-2023 19:00 Terrein 5 6-7,4-6 
14262 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 02-04-2023 16:00 Terrein 5  



Alfons Blauwens, Claire Balmain
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14218 Alfons Blauwens, Claire Balmain Iris Schrooten, Wout Maes za 15-10-2022 13:00 Terrein 3 1-6,3-6 
14213 Alfons Blauwens, Claire Balmain Ilse D'Heer, dirk de becker zo 23-10-2022 16:00 Terrein 3 6-7,2-6 
14267 eddy seyns, anja deruyter Alfons Blauwens, Claire Balmain vr 04-11-2022 12:00 Terrein 1 6-0,6-0 
14254 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 06-11-2022 14:30 Terrein 4 6-4,3-6,2-10 
14215 Alfons Blauwens, Claire Balmain Alexe Dens, Gerd Dens zo 13-11-2022 13:00 Terrein 3 4-6,6-2,10-6 
14217 Alfons Blauwens, Claire Balmain Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 20-11-2022 16:00 Terrein 1 6-1,4-6,13-15 
14219 Alfons Blauwens, Claire Balmain Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 18-12-2022 14:30 Terrein 5 6-2,6-4 
14216 Alfons Blauwens, Claire Balmain Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 08-01-2023 13:00 Terrein 2 2-6,6-4,5-10 
14242 Else Massei, Johan Rens Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 15-01-2023 20:30 Terrein 1 6-1,6-3 
14220 Alfons Blauwens, Claire Balmain sven van tricht, Heidi Wellekens zo 22-01-2023 13:00 Terrein 5 6-3,6-2 
14214 Alfons Blauwens, Claire Balmain Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 05-02-2023 14:30 Terrein 3 4-6,6-4,5-10 
14231 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 05-03-2023 16:00 Terrein 4 0-6,0-6 
14221 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 12-03-2023 16:00 Terrein 4 6-4,6-4 
14212 Alfons Blauwens, Claire Balmain Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 19-03-2023 14:30 Terrein 6 1-6,2-6 



Victor Descamps, NoŽlla Mudd
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14273 eddy seyns, anja deruyter Victor Descamps, NoŽlla Mudd zo 16-10-2022 16:00 Terrein 3 6-2,6-3 
14247 Else Massei, Johan Rens Victor Descamps, NoŽlla Mudd za 29-10-2022 14:30 Terrein 3 6-3,6-4 
14228 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Iris Schrooten, Wout Maes za 05-11-2022 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14226 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 12-11-2022 19:00 Terrein 2 2-6,1-6 
14236 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Victor Descamps, NoŽlla Mudd za 19-11-2022 19:00 Terrein 2 7-5,7-5 
14229 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 26-11-2022 14:30 Terrein 5 6-2,3-6,5-10 
14223 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Ilse D'Heer, dirk de becker za 10-12-2022 14:30 Terrein 5 1-6,2-6 
14224 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 07-01-2023 19:00 Terrein 2 1-6,0-6 
14259 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Victor Descamps, NoŽlla Mudd zo 15-01-2023 14:30 Terrein 1 6-3,6-3 
14230 Victor Descamps, NoŽlla Mudd sven van tricht, Heidi Wellekens zo 29-01-2023 16:00 Terrein 6 2-6,1-6 
14227 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Patrick Papen, Shanna Verhoeven za 18-02-2023 19:00 Terrein 2 1-6,1-6 
14222 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 11-03-2023 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
14221 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 12-03-2023 16:00 Terrein 4 6-4,6-4 
14225 Victor Descamps, NoŽlla Mudd Alexe Dens, Gerd Dens zo 19-03-2023 19:00 Terrein 3 2-6,4-6 



Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14234 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 08-10-2022 19:00 Terrein 2 7-5,3-6,6-10 
14238 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 23-10-2022 16:00 Terrein 5 6-4,4-6,7-10 
14241 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt sven van tricht, Heidi Wellekens zo 06-11-2022 14:30 Terrein 1 6-3,6-1 
14236 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Victor Descamps, NoŽlla Mudd za 19-11-2022 19:00 Terrein 2 7-5,7-5 
14239 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Iris Schrooten, Wout Maes zo 11-12-2022 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
14235 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Alexe Dens, Gerd Dens za 17-12-2022 20:30 Terrein 4 7-5,7-5 
14251 Else Massei, Johan Rens Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt za 07-01-2023 10:00 Terrein 5 6-3,6-3 
14237 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 22-01-2023 14:30 Terrein 6 6-3,6-0 
14264 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt zo 05-02-2023 14:30 Terrein 1 2-6,2-6 
14233 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Ilse D'Heer, dirk de becker zo 12-02-2023 16:00 Terrein 4 2-6,0-6 
14231 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 05-03-2023 16:00 Terrein 4 0-6,0-6 
14232 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 05-03-2023 20:30 Terrein 3 0-6,0-6 
14240 Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 18-03-2023 20:30 Terrein 3  
14278 eddy seyns, anja deruyter Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt zo 02-04-2023 17:30 Terrein 1  



Else Massei, Johan Rens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14252 Else Massei, Johan Rens Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE za 08-10-2022 19:00 Terrein 3 7-5,6-1 
14247 Else Massei, Johan Rens Victor Descamps, NoŽlla Mudd za 29-10-2022 14:30 Terrein 3 6-3,6-4 
14246 Else Massei, Johan Rens Alexe Dens, Gerd Dens za 26-11-2022 14:30 Terrein 4 5-7,6-4,8-10 
14245 Else Massei, Johan Rens Inge Daelemans, Maarten Gebruers za 03-12-2022 19:00 Terrein 4 1-6,4-6 
14251 Else Massei, Johan Rens Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt za 07-01-2023 10:00 Terrein 5 6-3,6-3 
14261 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Else Massei, Johan Rens za 07-01-2023 20:30 Terrein 5 7-5,3-6,6-10 
14242 Else Massei, Johan Rens Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 15-01-2023 20:30 Terrein 1 6-1,6-3 
14253 Else Massei, Johan Rens sven van tricht, Heidi Wellekens za 11-02-2023 16:00 Terrein 2 2-6,6-4,10-7 
14250 Else Massei, Johan Rens Iris Schrooten, Wout Maes za 04-03-2023 13:00 Terrein 3 7-6,0-6,6-10 
14244 Else Massei, Johan Rens Ilse D'Heer, dirk de becker za 11-03-2023 14:30 Terrein 4 7-6,6-3 
14243 Else Massei, Johan Rens Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans zo 12-03-2023 11:00 Terrein 2 2-6,7-5,5-10 
14249 Else Massei, Johan Rens Patrick Papen, Shanna Verhoeven za 18-03-2023 19:00 Terrein 5 6-7,4-6 
14275 eddy seyns, anja deruyter Else Massei, Johan Rens za 25-03-2023 16:00 Terrein 2  
14248 Else Massei, Johan Rens Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 01-04-2023 17:30 Terrein 2  



Ria De Winter, Dirk Ceulemans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14254 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Alfons Blauwens, Claire Balmain zo 06-11-2022 14:30 Terrein 4 6-4,3-6,2-10 
14263 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Iris Schrooten, Wout Maes zo 13-11-2022 16:00 Terrein 5 2-6,1-6 
14261 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Else Massei, Johan Rens za 07-01-2023 20:30 Terrein 5 7-5,3-6,6-10 
14259 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Victor Descamps, NoŽlla Mudd zo 15-01-2023 14:30 Terrein 1 6-3,6-3 
14256 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Ilse D'Heer, dirk de becker zo 22-01-2023 16:00 Terrein 6 6-7,0-6 
14264 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt zo 05-02-2023 14:30 Terrein 1 2-6,2-6 
14265 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 12-02-2023 16:00 Terrein 2  
14260 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen zo 05-03-2023 13:00 Terrein 1 5-7,7-6,12-10 
14258 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Alexe Dens, Gerd Dens zo 12-03-2023 16:00 Terrein 1 6-2,6-1 
14257 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 19-03-2023 14:30 Terrein 2 2-6,3-6 
14262 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 02-04-2023 16:00 Terrein 5  
14255 Ria De Winter, Dirk Ceulemans Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans     4-6,4-6 
14266 Ria De Winter, Dirk Ceulemans sven van tricht, Heidi Wellekens      
14271 eddy seyns, anja deruyter Ria De Winter, Dirk Ceulemans      



eddy seyns, anja deruyter
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14273 eddy seyns, anja deruyter Victor Descamps, NoŽlla Mudd zo 16-10-2022 16:00 Terrein 3 6-2,6-3 
14279 eddy seyns, anja deruyter Jutta Van Rompaye, alec VAN ROMPAYE zo 23-10-2022 16:00 Terrein 2 6-2,5-7,11-13 
14267 eddy seyns, anja deruyter Alfons Blauwens, Claire Balmain vr 04-11-2022 12:00 Terrein 1 6-0,6-0 
14272 eddy seyns, anja deruyter Alexe Dens, Gerd Dens za 05-11-2022 16:00 Terrein 3 7-6,6-4 
14280 eddy seyns, anja deruyter sven van tricht, Heidi Wellekens zo 13-11-2022 16:00 Terrein 1 6-4,2-6,3-10 
14276 eddy seyns, anja deruyter Patrick Papen, Shanna Verhoeven zo 04-12-2022 16:00 Terrein 5 1-6,3-6 
14274 eddy seyns, anja deruyter Deli Martinez, Christof Van Geendertaelen za 10-12-2022 17:30 Terrein 3 0-6,0-6 
14270 eddy seyns, anja deruyter Inge Daelemans, Maarten Gebruers zo 22-01-2023 16:00 Terrein 2 5-7,2-6 
14269 eddy seyns, anja deruyter Ilse D'Heer, dirk de becker zo 05-02-2023 17:30 Terrein 2 5-7,2-6 
14268 eddy seyns, anja deruyter Joannes Breugelmans, Jasmien Breugelmans za 11-02-2023 16:00 Terrein 1 2-6,2-6 
14277 eddy seyns, anja deruyter Iris Schrooten, Wout Maes za 25-02-2023 17:30 Terrein 3 1-6,4-6 
14275 eddy seyns, anja deruyter Else Massei, Johan Rens za 25-03-2023 16:00 Terrein 2  
14278 eddy seyns, anja deruyter Marcel Van Houdt, Ariane Van Houdt zo 02-04-2023 17:30 Terrein 1  
14271 eddy seyns, anja deruyter Ria De Winter, Dirk Ceulemans