't Sas Winterdubbel Tornooi 2022-2023


Dubbel Dames 10

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Rani Van Dooren-Anouk Van Coillie 10 10 20 121 20 92
2 ZoŽ Michielsens-Sarah Pottier 8 10 16 109 11 28
3 Nele Devalck-Kimberly Van Der Meiren 7 9 15 99 10 37
4 Liesbeth De Koninck-Elke Torfs 6 9 13 94 6 29
5 Sofie Group-Caro Obbers 5 9 10 78 1 7
6 Karen Vansant-Janne Peeters 4 8 8 72 0 11
7 Magdalena Stipanovics-Katleen Van den Eynde 3 8 7 61 -5 -28
8 Leen Bakelants-Greet Vanderstappen 1 6 3 43 -7 -14
9 an Boudewyns-Noony Pornpan Malaipong 1 8 2 27 -13 -64
10 Gillian De Boey-Katrien Goossens 0 6 1 20 -10 -43
11 Lauranne Godts-Stephanie PIGEOLET 0 7 1 28 -13 -55



wedstrijden


Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13166 Karen Vansant, Janne Peeters Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 12-11-2022 14:30 Terrein 1 1-6,1-6 
12091 Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 19-11-2022 17:30 Terrein 4 1-6,3-6 
13081 Gillian De Boey, Katrien Goossens Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 08-01-2023 20:30 Terrein 1 0-6,0-6 
12167 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 05-02-2023 16:00 Terrein 3 3-6,0-6 
12027 Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 12-02-2023 17:30 Terrein 6 0-6,0-6 
13881 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 18-02-2023 20:30 Terrein 4 2-6,1-6 
13829 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 19-02-2023 13:00 Terrein 6 2-6,1-6 
12677 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 26-02-2023 13:00 Terrein 2 1-6,5-7 
14569 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 04-03-2023 13:00 Terrein 1 4-6,0-6 
13115 Sofie Group, Caro Obbers Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 18-03-2023 17:30 Terrein 4 2-6,2-6 



Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13877 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 02-10-2022 16:00 Terrein 1 6-4,5-7,10-8 
12165 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 06-11-2022 19:00 Terrein 2 6-2,6-4 
13163 Karen Vansant, Janne Peeters Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 13-11-2022 20:30 Terrein 2 6-1,6-3 
13079 Gillian De Boey, Katrien Goossens Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 27-11-2022 13:00 Terrein 1  
14565 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 11-12-2022 13:00 Terrein 2 6-4,6-3 
12090 Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 18-12-2022 13:00 Terrein 3  
12027 Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 12-02-2023 17:30 Terrein 6 0-6,0-6 
13113 Sofie Group, Caro Obbers Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 19-02-2023 19:00 Terrein 3 6-0,6-0 
13826 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 26-02-2023 16:00 Terrein 4 6-0,6-0 
12675 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 12-03-2023 14:30 Terrein 4  



Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13828 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 09-10-2022 17:30 Terrein 1 7-6,4-6,9-11 
13080 Gillian De Boey, Katrien Goossens Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 23-10-2022 13:00 Terrein 3 6-4,4-6,8-10 
13879 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 05-11-2022 17:30 Terrein 5 7-5,6-3 
12091 Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 19-11-2022 17:30 Terrein 4 1-6,3-6 
12090 Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 18-12-2022 13:00 Terrein 3  
12166 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 08-01-2023 19:00 Terrein 1 1-6,6-7,2-7 
13114 Sofie Group, Caro Obbers Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 15-01-2023 14:30 Terrein 2 6-4,6-4 
14568 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 21-01-2023 14:30 Terrein 4 6-2,6-0 
13165 Karen Vansant, Janne Peeters Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 28-01-2023 14:30 Terrein 3 6-0,6-4 
12676 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 02-04-2023 17:30 Terrein 6  



an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12674 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 02-10-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-0 
14562 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 22-10-2022 14:30 Terrein 5 6-0,6-0 
12165 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 06-11-2022 19:00 Terrein 2 6-2,6-4 
13111 Sofie Group, Caro Obbers an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 12-11-2022 17:30 Terrein 4 6-2,6-1 
13161 Karen Vansant, Janne Peeters an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 19-11-2022 20:30 Terrein 5 6-1,6-0 
13874 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 10-12-2022 17:30 Terrein 4 6-1,6-0 
12166 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 08-01-2023 19:00 Terrein 1 1-6,6-7,2-7 
13078 Gillian De Boey, Katrien Goossens an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 29-01-2023 20:30 Terrein 3  
12167 an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 05-02-2023 16:00 Terrein 3 3-6,0-6 
13824 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 12-03-2023 20:30 Terrein 1  



Leen Bakelants, Greet Vanderstappen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12674 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 02-10-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-0 
14561 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 30-10-2022 13:00 Terrein 5 6-3,6-3 
13077 Gillian De Boey, Katrien Goossens Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 06-11-2022 16:00 Terrein 1  
13873 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 18-12-2022 14:30 Terrein 1 6-4,6-0 
13823 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 08-01-2023 13:00 Terrein 3 6-3,6-3 
13110 Sofie Group, Caro Obbers Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 29-01-2023 14:30 Terrein 6 6-3,2-6,10-8 
12677 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 26-02-2023 13:00 Terrein 2 1-6,5-7 
12675 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 12-03-2023 14:30 Terrein 4  
13160 Karen Vansant, Janne Peeters Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 26-03-2023 14:30 Terrein 3  
12676 Leen Bakelants, Greet Vanderstappen Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 02-04-2023 17:30 Terrein 6  



Gillian De Boey, Katrien Goossens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13080 Gillian De Boey, Katrien Goossens Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 23-10-2022 13:00 Terrein 3 6-4,4-6,8-10 
13875 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Gillian De Boey, Katrien Goossens za 29-10-2022 17:30 Terrein 1 6-1,6-3 
13077 Gillian De Boey, Katrien Goossens Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 06-11-2022 16:00 Terrein 1  
13162 Karen Vansant, Janne Peeters Gillian De Boey, Katrien Goossens za 26-11-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-3 
13079 Gillian De Boey, Katrien Goossens Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 27-11-2022 13:00 Terrein 1  
13112 Sofie Group, Caro Obbers Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 11-12-2022 16:00 Terrein 6 5-3 
13825 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 18-12-2022 13:00 Terrein 6 6-0,6-0 
13081 Gillian De Boey, Katrien Goossens Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 08-01-2023 20:30 Terrein 1 0-6,0-6 
13078 Gillian De Boey, Katrien Goossens an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 29-01-2023 20:30 Terrein 3  
14563 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 26-03-2023 20:30 Terrein 2  



Sofie Group, Caro Obbers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13827 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Sofie Group, Caro Obbers zo 25-09-2022 14:30 Terrein 4 7-6,6-2 
13878 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Sofie Group, Caro Obbers zo 30-10-2022 14:30 Terrein 1 7-5,7-5 
13111 Sofie Group, Caro Obbers an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 12-11-2022 17:30 Terrein 4 6-2,6-1 
13112 Sofie Group, Caro Obbers Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 11-12-2022 16:00 Terrein 6 5-3 
14566 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Sofie Group, Caro Obbers za 17-12-2022 16:00 Terrein 1 3-6,6-1,10-3 
13114 Sofie Group, Caro Obbers Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 15-01-2023 14:30 Terrein 2 6-4,6-4 
13110 Sofie Group, Caro Obbers Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 29-01-2023 14:30 Terrein 6 6-3,2-6,10-8 
13113 Sofie Group, Caro Obbers Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 19-02-2023 19:00 Terrein 3 6-0,6-0 
13115 Sofie Group, Caro Obbers Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 18-03-2023 17:30 Terrein 4 2-6,2-6 
13164 Karen Vansant, Janne Peeters Sofie Group, Caro Obbers za 01-04-2023 17:30 Terrein 5  



Karen Vansant, Janne Peeters
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13166 Karen Vansant, Janne Peeters Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 12-11-2022 14:30 Terrein 1 1-6,1-6 
13163 Karen Vansant, Janne Peeters Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 13-11-2022 20:30 Terrein 2 6-1,6-3 
13161 Karen Vansant, Janne Peeters an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 19-11-2022 20:30 Terrein 5 6-1,6-0 
13162 Karen Vansant, Janne Peeters Gillian De Boey, Katrien Goossens za 26-11-2022 13:00 Terrein 2 6-0,6-3 
13882 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Karen Vansant, Janne Peeters za 07-01-2023 17:30 Terrein 4 6-3,6-4 
14570 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Karen Vansant, Janne Peeters zo 22-01-2023 20:30 Terrein 3 6-2,6-4 
13165 Karen Vansant, Janne Peeters Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 28-01-2023 14:30 Terrein 3 6-0,6-4 
13830 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Karen Vansant, Janne Peeters zo 05-02-2023 19:00 Terrein 2 6-3,7-6 
13160 Karen Vansant, Janne Peeters Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 26-03-2023 14:30 Terrein 3  
13164 Karen Vansant, Janne Peeters Sofie Group, Caro Obbers za 01-04-2023 17:30 Terrein 5  



Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13827 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Sofie Group, Caro Obbers zo 25-09-2022 14:30 Terrein 4 7-6,6-2 
13828 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde zo 09-10-2022 17:30 Terrein 1 7-6,4-6,9-11 
13876 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren za 22-10-2022 14:30 Terrein 3 4-6,2-6 
14564 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren za 26-11-2022 13:00 Terrein 6 7-5,2-6,6-10 
13825 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 18-12-2022 13:00 Terrein 6 6-0,6-0 
13823 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 08-01-2023 13:00 Terrein 3 6-3,6-3 
13830 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Karen Vansant, Janne Peeters zo 05-02-2023 19:00 Terrein 2 6-3,7-6 
13829 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie zo 19-02-2023 13:00 Terrein 6 2-6,1-6 
13826 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 26-02-2023 16:00 Terrein 4 6-0,6-0 
13824 Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong zo 12-03-2023 20:30 Terrein 1  



ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13877 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 02-10-2022 16:00 Terrein 1 6-4,5-7,10-8 
13876 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren za 22-10-2022 14:30 Terrein 3 4-6,2-6 
13875 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Gillian De Boey, Katrien Goossens za 29-10-2022 17:30 Terrein 1 6-1,6-3 
13878 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Sofie Group, Caro Obbers zo 30-10-2022 14:30 Terrein 1 7-5,7-5 
13879 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 05-11-2022 17:30 Terrein 5 7-5,6-3 
13874 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 10-12-2022 17:30 Terrein 4 6-1,6-0 
13873 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 18-12-2022 14:30 Terrein 1 6-4,6-0 
13882 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Karen Vansant, Janne Peeters za 07-01-2023 17:30 Terrein 4 6-3,6-4 
14567 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier zo 05-02-2023 14:30 Terrein 4 6-7,6-7 
13881 ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 18-02-2023 20:30 Terrein 4 2-6,1-6 



Liesbeth De Koninck, Elke Torfs
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
14562 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs an Boudewyns, Noony Pornpan Malaipong za 22-10-2022 14:30 Terrein 5 6-0,6-0 
14561 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Leen Bakelants, Greet Vanderstappen zo 30-10-2022 13:00 Terrein 5 6-3,6-3 
14564 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Nele Devalck, Kimberly Van Der Meiren za 26-11-2022 13:00 Terrein 6 7-5,2-6,6-10 
14565 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Lauranne Godts, Stephanie PIGEOLET zo 11-12-2022 13:00 Terrein 2 6-4,6-3 
14566 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Sofie Group, Caro Obbers za 17-12-2022 16:00 Terrein 1 3-6,6-1,10-3 
14568 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Magdalena Stipanovics, Katleen Van den Eynde za 21-01-2023 14:30 Terrein 4 6-2,6-0 
14570 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Karen Vansant, Janne Peeters zo 22-01-2023 20:30 Terrein 3 6-2,6-4 
14567 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs ZoŽ Michielsens, Sarah Pottier zo 05-02-2023 14:30 Terrein 4 6-7,6-7 
14569 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Rani Van Dooren, Anouk Van Coillie za 04-03-2023 13:00 Terrein 1 4-6,0-6 
14563 Liesbeth De Koninck, Elke Torfs Gillian De Boey, Katrien Goossens zo 26-03-2023 20:30 Terrein 2