't Sas Winterdubbel Tornooi 2022-2023


Dubbel Gemengd 40-A

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Mandy Heyrman-Vincent Deschoemaker 12 13 25 152 22 88
2 Betty Celis-Hans Van Dessel 12 15 26 167 19 71
3 Britt Borgt-Vincent Mees 10 14 22 158 14 46
4 Jan Pelckmans-carolyne aelbrecht 9 14 21 150 9 42
5 peter vandenbussche-Ellen Verreet 9 15 21 158 6 21
6 Nathalie Lesage-Miguel verbraecken 8 13 18 134 6 31
7 Isabel Beerens-Peter De Smedt 8 15 18 119 1 -18
8 Ilse De Vocht-Wim Sluyts 7 11 16 104 4 0
9 Inge Cuyt-jef Van Etterbeeck 7 14 17 129 1 -2
10 Eric Pompen-Lieve D Heer 6 11 13 108 0 1
11 Peter Van de Casteele-Tamara Verhoeven 6 14 12 110 -6 -18
12 Jessica Mertens-Joeri Dierckx 6 14 12 88 -8 -54
13 Loc Mariscal-Ellen De Preter 4 15 10 123 -13 -34
14 Dario Jeurissen-Inge Peytier 3 13 8 94 -14 -46
15 Inge De Roovere-Pieter Perdieus 2 15 9 108 -18 -49
16 Gert Schoeters-barbara stuer 1 14 3 74 -23 -79



wedstrijden


Eric Pompen, Lieve D Heer
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13908 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Eric Pompen, Lieve D Heer zo 06-11-2022 17:30 Terrein 6 3-6,4-6 
12874 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Eric Pompen, Lieve D Heer zo 20-11-2022 13:00 Terrein 4  
13945 Gert Schoeters, barbara stuer Eric Pompen, Lieve D Heer za 03-12-2022 13:00 Terrein 4 5-7,1-6 
13245 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Eric Pompen, Lieve D Heer za 10-12-2022 13:00 Terrein 6 7-5,4-6,11-9 
13070 Isabel Beerens, Peter De Smedt Eric Pompen, Lieve D Heer zo 18-12-2022 14:30 Terrein 4 6-0,6-4 
12150 Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker Eric Pompen, Lieve D Heer za 21-01-2023 16:00 Terrein 4 6-1,7-5 
13451 peter vandenbussche, Ellen Verreet Eric Pompen, Lieve D Heer za 28-01-2023 16:00 Terrein 3 7-6,2-6,4-10 
12195 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Eric Pompen, Lieve D Heer zo 05-02-2023 14:30 Terrein 5 4-6,2-6 
12547 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Eric Pompen, Lieve D Heer za 11-02-2023 13:00 Terrein 3 7-6,6-0 
12257 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Eric Pompen, Lieve D Heer zo 26-02-2023 20:00 Terrein 4 7-6,1-6,7-10 
12917 Loc Mariscal, Ellen De Preter Eric Pompen, Lieve D Heer zo 05-03-2023 14:30 Terrein 6 3-6,7-6,8-10 
12857 Britt Borgt, Vincent Mees Eric Pompen, Lieve D Heer za 25-03-2023 18:00 Terrein 6  
12233 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Eric Pompen, Lieve D Heer zo 26-03-2023 20:00 Terrein 4  
12021 Dario Jeurissen, Inge Peytier Eric Pompen, Lieve D Heer      
12172 Betty Celis, Hans Van Dessel Eric Pompen, Lieve D Heer     6-4,6-4 



Dario Jeurissen, Inge Peytier
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13445 peter vandenbussche, Ellen Verreet Dario Jeurissen, Inge Peytier za 12-11-2022 16:00 Terrein 3 6-4,6-3 
12544 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Dario Jeurissen, Inge Peytier za 19-11-2022 13:00 Terrein 6 6-4,6-3 
12231 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 20-11-2022 13:00 Terrein 5 6-0,6-2 
12870 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 27-11-2022 17:30 Terrein 6 6-4,6-3 
13902 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Dario Jeurissen, Inge Peytier za 17-12-2022 17:30 Terrein 4 6-1,4-6,10-2 
12254 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 08-01-2023 14:30 Terrein 1 6-4,6-1 
12853 Britt Borgt, Vincent Mees Dario Jeurissen, Inge Peytier za 14-01-2023 16:00 Terrein 3 6-3,6-3 
12193 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Dario Jeurissen, Inge Peytier za 28-01-2023 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
13240 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 05-02-2023 13:00 Terrein 6 6-1,3-6,0-10 
13065 Isabel Beerens, Peter De Smedt Dario Jeurissen, Inge Peytier za 11-02-2023 17:30 Terrein 3 7-6,3-6,6-10 
13938 Gert Schoeters, barbara stuer Dario Jeurissen, Inge Peytier za 18-02-2023 14:30 Terrein 4 2-6,3-6 
12170 Betty Celis, Hans Van Dessel Dario Jeurissen, Inge Peytier vr 10-03-2023 20:00 Terrein 1 6-1,4-6,11-9 
12148 Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker Dario Jeurissen, Inge Peytier ma 10-04-2023 13:00 Terrein 2  
12021 Dario Jeurissen, Inge Peytier Eric Pompen, Lieve D Heer      
12913 Loc Mariscal, Ellen De Preter Dario Jeurissen, Inge Peytier     6-4,6-4 



Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13239 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 02-10-2022 16:00 Terrein 6 2-6,1-6 
12543 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 08-10-2022 16:00 Terrein 4 6-7,6-3,10-7 
12869 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 16-10-2022 17:30 Terrein 6 3-6,2-6 
12253 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 23-10-2022 16:00 Terrein 4 1-6,3-6 
12912 Loc Mariscal, Ellen De Preter Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 06-11-2022 17:30 Terrein 3 1-6,2-6 
12192 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 17-12-2022 16:00 Terrein 2 4-6,1-6 
13064 Isabel Beerens, Peter De Smedt Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker vr 06-01-2023 17:00 Terrein 4 6-3,1-6,4-10 
13901 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 08-01-2023 17:30 Terrein 6 2-6,0-6 
12150 Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker Eric Pompen, Lieve D Heer za 21-01-2023 16:00 Terrein 4 6-1,7-5 
12852 Britt Borgt, Vincent Mees Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 05-02-2023 17:30 Terrein 3 2-6,3-6 
13937 Gert Schoeters, barbara stuer Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 11-02-2023 17:30 Terrein 2 1-6,0-6 
13444 peter vandenbussche, Ellen Verreet Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 04-03-2023 17:30 Terrein 3 3-6,4-6 
12169 Betty Celis, Hans Van Dessel Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 12-03-2023 17:30 Terrein 6 3-6,1-6 
12230 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 02-04-2023 16:00 Terrein 2  
12148 Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker Dario Jeurissen, Inge Peytier ma 10-04-2023 13:00 Terrein 2  



Betty Celis, Hans Van Dessel
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12907 Loc Mariscal, Ellen De Preter Betty Celis, Hans Van Dessel zo 30-10-2022 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
13438 peter vandenbussche, Ellen Verreet Betty Celis, Hans Van Dessel zo 06-11-2022 17:30 Terrein 2 5-7,1-6 
12251 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Betty Celis, Hans Van Dessel zo 13-11-2022 16:00 Terrein 4 5-7,2-6 
13894 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Betty Celis, Hans Van Dessel zo 20-11-2022 17:30 Terrein 1 1-6,3-6 
12190 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Betty Celis, Hans Van Dessel vr 16-12-2022 20:00 Terrein 1 2-6,2-6 
13930 Gert Schoeters, barbara stuer Betty Celis, Hans Van Dessel za 17-12-2022 13:00 Terrein 6 3-6,2-6 
13234 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Betty Celis, Hans Van Dessel za 31-12-2022 13:00 Terrein 2 2-6,2-6 
12539 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Betty Celis, Hans Van Dessel za 14-01-2023 13:00 Terrein 4 7-5,1-6,10-6 
12228 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Betty Celis, Hans Van Dessel zo 12-02-2023 16:00 Terrein 5 4-6,3-6 
12848 Britt Borgt, Vincent Mees Betty Celis, Hans Van Dessel zo 19-02-2023 20:30 Terrein 2 2-6,6-7 
12865 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Betty Celis, Hans Van Dessel zo 26-02-2023 17:30 Terrein 6 4-6,6-1,11-9 
12170 Betty Celis, Hans Van Dessel Dario Jeurissen, Inge Peytier vr 10-03-2023 20:00 Terrein 1 6-1,4-6,11-9 
12169 Betty Celis, Hans Van Dessel Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 12-03-2023 17:30 Terrein 6 3-6,1-6 
13059 Isabel Beerens, Peter De Smedt Betty Celis, Hans Van Dessel vr 17-03-2023 20:00 Terrein 1 0-6,0-6 
12172 Betty Celis, Hans Van Dessel Eric Pompen, Lieve D Heer     6-4,6-4 



Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13454 peter vandenbussche, Ellen Verreet Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 02-10-2022 17:30 Terrein 1 6-1,6-4 
12235 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 03-12-2022 16:00 Terrein 1 6-2,6-2 
12190 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Betty Celis, Hans Van Dessel vr 16-12-2022 20:00 Terrein 1 2-6,2-6 
12192 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 17-12-2022 16:00 Terrein 2 4-6,1-6 
12550 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 07-01-2023 13:00 Terrein 4 6-1,2-6,10-12 
12860 Britt Borgt, Vincent Mees Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 08-01-2023 14:30 Terrein 5 7-6,6-2 
12193 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Dario Jeurissen, Inge Peytier za 28-01-2023 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
12195 Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven Eric Pompen, Lieve D Heer zo 05-02-2023 14:30 Terrein 5 4-6,2-6 
13912 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 11-02-2023 19:00 Terrein 3 6-2,6-1 
13248 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 19-02-2023 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 
13949 Gert Schoeters, barbara stuer Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 25-02-2023 13:00 Terrein 2 4-6,3-6 
13073 Isabel Beerens, Peter De Smedt Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 04-03-2023 16:00 Terrein 4 0-6,0-6 
12920 Loc Mariscal, Ellen De Preter Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 05-03-2023 19:00 Terrein 2 1-6,6-4,8-10 
12259 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 19-03-2023 16:00 Terrein 3 7-5,7-5 
12877 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 26-03-2023 13:00 Terrein 2  



Nathalie Lesage, Miguel verbraecken
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13241 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 09-10-2022 13:00 Terrein 1 6-3,4-6,6-10 
13939 Gert Schoeters, barbara stuer Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 16-10-2022 16:00 Terrein 1 2-6,2-6 
13066 Isabel Beerens, Peter De Smedt Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 23-10-2022 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
12871 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 05-11-2022 19:00 Terrein 5 2-6,6-2,10-8 
12231 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 20-11-2022 13:00 Terrein 5 6-0,6-2 
12235 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 03-12-2022 16:00 Terrein 1 6-2,6-2 
13446 peter vandenbussche, Ellen Verreet Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 10-12-2022 19:00 Terrein 2 5-7,7-5,10-5 
12914 Loc Mariscal, Ellen De Preter Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 18-12-2022 16:00 Terrein 1 3-6,6-7 
12854 Britt Borgt, Vincent Mees Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 31-12-2022 13:00 Terrein 1 6-3,6-4 
12255 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 05-02-2023 16:00 Terrein 5 4-6,7-5,6-10 
12228 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Betty Celis, Hans Van Dessel zo 12-02-2023 16:00 Terrein 5 4-6,3-6 
12545 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 18-02-2023 16:00 Terrein 3 4-6,3-6 
13903 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 18-03-2023 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 
12233 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Eric Pompen, Lieve D Heer zo 26-03-2023 20:00 Terrein 4  
12230 Nathalie Lesage, Miguel verbraecken Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 02-04-2023 16:00 Terrein 2  



Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12253 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 23-10-2022 16:00 Terrein 4 1-6,3-6 
12850 Britt Borgt, Vincent Mees Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck za 29-10-2022 14:30 Terrein 4 3-6,6-4,5-10 
13932 Gert Schoeters, barbara stuer Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 30-10-2022 16:00 Terrein 4 1-6,6-1,4-10 
12541 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 06-11-2022 13:00 Terrein 6 6-1,6-2 
12251 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Betty Celis, Hans Van Dessel zo 13-11-2022 16:00 Terrein 4 5-7,2-6 
13061 Isabel Beerens, Peter De Smedt Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 27-11-2022 16:00 Terrein 1 7-5,6-3 
13236 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck za 17-12-2022 19:00 Terrein 2 5-7,4-6 
12254 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 08-01-2023 14:30 Terrein 1 6-4,6-1 
12909 Loc Mariscal, Ellen De Preter Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 29-01-2023 14:30 Terrein 2 3-6,4-6 
12255 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 05-02-2023 16:00 Terrein 5 4-6,7-5,6-10 
13440 peter vandenbussche, Ellen Verreet Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 19-02-2023 16:00 Terrein 6 5-7,6-1,10-8 
12257 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Eric Pompen, Lieve D Heer zo 26-02-2023 20:00 Terrein 4 7-6,1-6,7-10 
13896 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 05-03-2023 14:30 Terrein 3 0-6,0-6 
12259 Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 19-03-2023 16:00 Terrein 3 7-5,7-5 
12867 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 02-04-2023 16:00 Terrein 4  



Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12543 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 08-10-2022 16:00 Terrein 4 6-7,6-3,10-7 
13944 Gert Schoeters, barbara stuer Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 09-10-2022 16:00 Terrein 3 1-6,2-6 
12541 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 06-11-2022 13:00 Terrein 6 6-1,6-2 
12916 Loc Mariscal, Ellen De Preter Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 13-11-2022 14:30 Terrein 1 4-6,4-6 
12544 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Dario Jeurissen, Inge Peytier za 19-11-2022 13:00 Terrein 6 6-4,6-3 
12856 Britt Borgt, Vincent Mees Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 10-12-2022 16:00 Terrein 4 6-2,6-3 
12873 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 11-12-2022 16:00 Terrein 5 7-6,6-7,10-6 
12550 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 07-01-2023 13:00 Terrein 4 6-1,2-6,10-12 
12539 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Betty Celis, Hans Van Dessel za 14-01-2023 13:00 Terrein 4 7-5,1-6,10-6 
13450 peter vandenbussche, Ellen Verreet Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 22-01-2023 16:00 Terrein 3 7-6,4-6,10-7 
13244 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 28-01-2023 14:30 Terrein 2 1-6,4-6 
12547 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Eric Pompen, Lieve D Heer za 11-02-2023 13:00 Terrein 3 7-6,6-0 
12545 Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 18-02-2023 16:00 Terrein 3 4-6,3-6 
13907 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 26-02-2023 17:30 Terrein 2  
13069 Isabel Beerens, Peter De Smedt Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 11-03-2023 14:30 Terrein 1 0-6,0-6 



Britt Borgt, Vincent Mees
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12850 Britt Borgt, Vincent Mees Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck za 29-10-2022 14:30 Terrein 4 3-6,6-4,5-10 
12856 Britt Borgt, Vincent Mees Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 10-12-2022 16:00 Terrein 4 6-2,6-3 
13893 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Britt Borgt, Vincent Mees zo 11-12-2022 14:30 Terrein 6 4-6,4-6 
13437 peter vandenbussche, Ellen Verreet Britt Borgt, Vincent Mees za 17-12-2022 16:00 Terrein 3 3-6,5-7 
12854 Britt Borgt, Vincent Mees Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 31-12-2022 13:00 Terrein 1 6-3,6-4 
12860 Britt Borgt, Vincent Mees Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 08-01-2023 14:30 Terrein 5 7-6,6-2 
12853 Britt Borgt, Vincent Mees Dario Jeurissen, Inge Peytier za 14-01-2023 16:00 Terrein 3 6-3,6-3 
13233 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Britt Borgt, Vincent Mees zo 22-01-2023 13:00 Terrein 1 5-7,3-6 
13929 Gert Schoeters, barbara stuer Britt Borgt, Vincent Mees zo 29-01-2023 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
13058 Isabel Beerens, Peter De Smedt Britt Borgt, Vincent Mees za 04-02-2023 14:30 Terrein 3 4-6,5-7 
12852 Britt Borgt, Vincent Mees Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 05-02-2023 17:30 Terrein 3 2-6,3-6 
12848 Britt Borgt, Vincent Mees Betty Celis, Hans Van Dessel zo 19-02-2023 20:30 Terrein 2 2-6,6-7 
12864 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Britt Borgt, Vincent Mees za 04-03-2023 20:30 Terrein 3 7-6,3-6,11-9 
12906 Loc Mariscal, Ellen De Preter Britt Borgt, Vincent Mees zo 12-03-2023 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
12857 Britt Borgt, Vincent Mees Eric Pompen, Lieve D Heer za 25-03-2023 18:00 Terrein 6  



Ilse De Vocht, Wim Sluyts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13443 peter vandenbussche, Ellen Verreet Ilse De Vocht, Wim Sluyts za 08-10-2022 19:00 Terrein 4 6-4,6-2 
12869 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 16-10-2022 17:30 Terrein 6 3-6,2-6 
13238 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Ilse De Vocht, Wim Sluyts za 22-10-2022 19:00 Terrein 3 2-6,2-6 
12871 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 05-11-2022 19:00 Terrein 5 2-6,6-2,10-8 
12874 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Eric Pompen, Lieve D Heer zo 20-11-2022 13:00 Terrein 4  
12870 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 27-11-2022 17:30 Terrein 6 6-4,6-3 
12873 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 11-12-2022 16:00 Terrein 5 7-6,6-7,10-6 
12911 Loc Mariscal, Ellen De Preter Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 08-01-2023 17:30 Terrein 2 4-6,4-6 
13063 Isabel Beerens, Peter De Smedt Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 05-02-2023 16:00 Terrein 4 6-1,3-6,10-5 
13899 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 19-02-2023 17:30 Terrein 3 6-2,6-7,10-6 
12865 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Betty Celis, Hans Van Dessel zo 26-02-2023 17:30 Terrein 6 4-6,6-1,11-9 
12864 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Britt Borgt, Vincent Mees za 04-03-2023 20:30 Terrein 3 7-6,3-6,11-9 
12877 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 26-03-2023 13:00 Terrein 2  
12867 Ilse De Vocht, Wim Sluyts Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 02-04-2023 16:00 Terrein 4  
13935 Gert Schoeters, barbara stuer Ilse De Vocht, Wim Sluyts      



Loc Mariscal, Ellen De Preter
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
12907 Loc Mariscal, Ellen De Preter Betty Celis, Hans Van Dessel zo 30-10-2022 17:30 Terrein 2 3-6,3-6 
12912 Loc Mariscal, Ellen De Preter Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 06-11-2022 17:30 Terrein 3 1-6,2-6 
12916 Loc Mariscal, Ellen De Preter Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 13-11-2022 14:30 Terrein 1 4-6,4-6 
13942 Gert Schoeters, barbara stuer Loc Mariscal, Ellen De Preter za 19-11-2022 16:00 Terrein 2 6-7,1-6 
13906 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Loc Mariscal, Ellen De Preter za 03-12-2022 14:30 Terrein 1 6-2,7-6 
13243 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 04-12-2022 19:00 Terrein 2 6-4,4-6,4-10 
12914 Loc Mariscal, Ellen De Preter Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 18-12-2022 16:00 Terrein 1 3-6,6-7 
12911 Loc Mariscal, Ellen De Preter Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 08-01-2023 17:30 Terrein 2 4-6,4-6 
12909 Loc Mariscal, Ellen De Preter Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 29-01-2023 14:30 Terrein 2 3-6,4-6 
13068 Isabel Beerens, Peter De Smedt Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 19-02-2023 17:30 Terrein 6 0-6,0-6 
12917 Loc Mariscal, Ellen De Preter Eric Pompen, Lieve D Heer zo 05-03-2023 14:30 Terrein 6 3-6,7-6,8-10 
12920 Loc Mariscal, Ellen De Preter Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 05-03-2023 19:00 Terrein 2 1-6,6-4,8-10 
12906 Loc Mariscal, Ellen De Preter Britt Borgt, Vincent Mees zo 12-03-2023 19:00 Terrein 2 2-6,2-6 
13449 peter vandenbussche, Ellen Verreet Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 19-03-2023 17:30 Terrein 3 6-3,6-3 
12913 Loc Mariscal, Ellen De Preter Dario Jeurissen, Inge Peytier     6-4,6-4 



Isabel Beerens, Peter De Smedt
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13232 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 16-10-2022 14:30 Terrein 2 7-5,4-6,1-10 
13066 Isabel Beerens, Peter De Smedt Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 23-10-2022 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
13892 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 23-10-2022 14:30 Terrein 4 2-6,1-6 
13928 Gert Schoeters, barbara stuer Isabel Beerens, Peter De Smedt za 05-11-2022 17:30 Terrein 4 2-6,3-6 
13436 peter vandenbussche, Ellen Verreet Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 13-11-2022 16:00 Terrein 3 7-6,3-6,6-10 
13061 Isabel Beerens, Peter De Smedt Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 27-11-2022 16:00 Terrein 1 7-5,6-3 
13070 Isabel Beerens, Peter De Smedt Eric Pompen, Lieve D Heer zo 18-12-2022 14:30 Terrein 4 6-0,6-4 
13064 Isabel Beerens, Peter De Smedt Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker vr 06-01-2023 17:00 Terrein 4 6-3,1-6,4-10 
13058 Isabel Beerens, Peter De Smedt Britt Borgt, Vincent Mees za 04-02-2023 14:30 Terrein 3 4-6,5-7 
13063 Isabel Beerens, Peter De Smedt Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 05-02-2023 16:00 Terrein 4 6-1,3-6,10-5 
13065 Isabel Beerens, Peter De Smedt Dario Jeurissen, Inge Peytier za 11-02-2023 17:30 Terrein 3 7-6,3-6,6-10 
13068 Isabel Beerens, Peter De Smedt Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 19-02-2023 17:30 Terrein 6 0-6,0-6 
13073 Isabel Beerens, Peter De Smedt Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 04-03-2023 16:00 Terrein 4 0-6,0-6 
13069 Isabel Beerens, Peter De Smedt Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 11-03-2023 14:30 Terrein 1 0-6,0-6 
13059 Isabel Beerens, Peter De Smedt Betty Celis, Hans Van Dessel vr 17-03-2023 20:00 Terrein 1 0-6,0-6 



Inge De Roovere, Pieter Perdieus
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13239 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 02-10-2022 16:00 Terrein 6 2-6,1-6 
13241 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 09-10-2022 13:00 Terrein 1 6-3,4-6,6-10 
13232 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 16-10-2022 14:30 Terrein 2 7-5,4-6,1-10 
13238 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Ilse De Vocht, Wim Sluyts za 22-10-2022 19:00 Terrein 3 2-6,2-6 
13934 Gert Schoeters, barbara stuer Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 29-10-2022 19:00 Terrein 3 1-6,1-6 
13442 peter vandenbussche, Ellen Verreet Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 05-11-2022 16:00 Terrein 4 6-2,6-3 
13898 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 12-11-2022 16:00 Terrein 4 3-6,6-1,10-5 
13243 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 04-12-2022 19:00 Terrein 2 6-4,4-6,4-10 
13245 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Eric Pompen, Lieve D Heer za 10-12-2022 13:00 Terrein 6 7-5,4-6,11-9 
13236 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck za 17-12-2022 19:00 Terrein 2 5-7,4-6 
13234 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Betty Celis, Hans Van Dessel za 31-12-2022 13:00 Terrein 2 2-6,2-6 
13233 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Britt Borgt, Vincent Mees zo 22-01-2023 13:00 Terrein 1 5-7,3-6 
13244 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht za 28-01-2023 14:30 Terrein 2 1-6,4-6 
13240 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Dario Jeurissen, Inge Peytier zo 05-02-2023 13:00 Terrein 6 6-1,3-6,0-10 
13248 Inge De Roovere, Pieter Perdieus Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 19-02-2023 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 



peter vandenbussche, Ellen Verreet
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13454 peter vandenbussche, Ellen Verreet Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven zo 02-10-2022 17:30 Terrein 1 6-1,6-4 
13443 peter vandenbussche, Ellen Verreet Ilse De Vocht, Wim Sluyts za 08-10-2022 19:00 Terrein 4 6-4,6-2 
13917 Jessica Mertens, Joeri Dierckx peter vandenbussche, Ellen Verreet zo 30-10-2022 17:30 Terrein 1 7-6,1-6,11-9 
13442 peter vandenbussche, Ellen Verreet Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 05-11-2022 16:00 Terrein 4 6-2,6-3 
13438 peter vandenbussche, Ellen Verreet Betty Celis, Hans Van Dessel zo 06-11-2022 17:30 Terrein 2 5-7,1-6 
13445 peter vandenbussche, Ellen Verreet Dario Jeurissen, Inge Peytier za 12-11-2022 16:00 Terrein 3 6-4,6-3 
13436 peter vandenbussche, Ellen Verreet Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 13-11-2022 16:00 Terrein 3 7-6,3-6,6-10 
13446 peter vandenbussche, Ellen Verreet Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 10-12-2022 19:00 Terrein 2 5-7,7-5,10-5 
13437 peter vandenbussche, Ellen Verreet Britt Borgt, Vincent Mees za 17-12-2022 16:00 Terrein 3 3-6,5-7 
13450 peter vandenbussche, Ellen Verreet Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 22-01-2023 16:00 Terrein 3 7-6,4-6,10-7 
13451 peter vandenbussche, Ellen Verreet Eric Pompen, Lieve D Heer za 28-01-2023 16:00 Terrein 3 7-6,2-6,4-10 
13440 peter vandenbussche, Ellen Verreet Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 19-02-2023 16:00 Terrein 6 5-7,6-1,10-8 
13444 peter vandenbussche, Ellen Verreet Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 04-03-2023 17:30 Terrein 3 3-6,4-6 
13954 Gert Schoeters, barbara stuer peter vandenbussche, Ellen Verreet za 11-03-2023 17:30 Terrein 4 4-6,2-6 
13449 peter vandenbussche, Ellen Verreet Loc Mariscal, Ellen De Preter zo 19-03-2023 17:30 Terrein 3 6-3,6-3 



Jessica Mertens, Joeri Dierckx
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13892 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Isabel Beerens, Peter De Smedt zo 23-10-2022 14:30 Terrein 4 2-6,1-6 
13917 Jessica Mertens, Joeri Dierckx peter vandenbussche, Ellen Verreet zo 30-10-2022 17:30 Terrein 1 7-6,1-6,11-9 
13908 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Eric Pompen, Lieve D Heer zo 06-11-2022 17:30 Terrein 6 3-6,4-6 
13898 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 12-11-2022 16:00 Terrein 4 3-6,6-1,10-5 
13894 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Betty Celis, Hans Van Dessel zo 20-11-2022 17:30 Terrein 1 1-6,3-6 
13906 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Loc Mariscal, Ellen De Preter za 03-12-2022 14:30 Terrein 1 6-2,7-6 
13893 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Britt Borgt, Vincent Mees zo 11-12-2022 14:30 Terrein 6 4-6,4-6 
13902 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Dario Jeurissen, Inge Peytier za 17-12-2022 17:30 Terrein 4 6-1,4-6,10-2 
13901 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker zo 08-01-2023 17:30 Terrein 6 2-6,0-6 
13943 Gert Schoeters, barbara stuer Jessica Mertens, Joeri Dierckx za 04-02-2023 17:30 Terrein 1 6-0,6-0 
13912 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 11-02-2023 19:00 Terrein 3 6-2,6-1 
13899 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Ilse De Vocht, Wim Sluyts zo 19-02-2023 17:30 Terrein 3 6-2,6-7,10-6 
13907 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 26-02-2023 17:30 Terrein 2  
13896 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 05-03-2023 14:30 Terrein 3 0-6,0-6 
13903 Jessica Mertens, Joeri Dierckx Nathalie Lesage, Miguel verbraecken za 18-03-2023 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 



Gert Schoeters, barbara stuer
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
13944 Gert Schoeters, barbara stuer Jan Pelckmans, carolyne aelbrecht zo 09-10-2022 16:00 Terrein 3 1-6,2-6 
13939 Gert Schoeters, barbara stuer Nathalie Lesage, Miguel verbraecken zo 16-10-2022 16:00 Terrein 1 2-6,2-6 
13934 Gert Schoeters, barbara stuer Inge De Roovere, Pieter Perdieus za 29-10-2022 19:00 Terrein 3 1-6,1-6 
13932 Gert Schoeters, barbara stuer Inge Cuyt, jef Van Etterbeeck zo 30-10-2022 16:00 Terrein 4 1-6,6-1,4-10 
13928 Gert Schoeters, barbara stuer Isabel Beerens, Peter De Smedt za 05-11-2022 17:30 Terrein 4 2-6,3-6 
13942 Gert Schoeters, barbara stuer Loc Mariscal, Ellen De Preter za 19-11-2022 16:00 Terrein 2 6-7,1-6 
13945 Gert Schoeters, barbara stuer Eric Pompen, Lieve D Heer za 03-12-2022 13:00 Terrein 4 5-7,1-6 
13930 Gert Schoeters, barbara stuer Betty Celis, Hans Van Dessel za 17-12-2022 13:00 Terrein 6 3-6,2-6 
13929 Gert Schoeters, barbara stuer Britt Borgt, Vincent Mees zo 29-01-2023 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
13943 Gert Schoeters, barbara stuer Jessica Mertens, Joeri Dierckx za 04-02-2023 17:30 Terrein 1 6-0,6-0 
13937 Gert Schoeters, barbara stuer Mandy Heyrman, Vincent Deschoemaker za 11-02-2023 17:30 Terrein 2 1-6,0-6 
13938 Gert Schoeters, barbara stuer Dario Jeurissen, Inge Peytier za 18-02-2023 14:30 Terrein 4 2-6,3-6 
13949 Gert Schoeters, barbara stuer Peter Van de Casteele, Tamara Verhoeven za 25-02-2023 13:00 Terrein 2 4-6,3-6 
13954 Gert Schoeters, barbara stuer peter vandenbussche, Ellen Verreet za 11-03-2023 17:30 Terrein 4 4-6,2-6 
13935 Gert Schoeters, barbara stuer Ilse De Vocht, Wim Sluyts